ייצוג וניהול שחקנים
רוב השחקנים והמאמנים לא מבינים את העולם העסקי שעומד מאחורי ענף הכדורגל. סוכן שחקנים טוב צריך להיכנס לתמונה ולעשות את ההבדל בכל הנוגע למציאת קבוצה שמתאימה לך.

סוכנות שחקנים

רוב השחקנים והמאמנים אולי מבינים את המשחק עצמו אך לא את המשחק האמיתי- העסקים והפוליטיקה שמאחורי הקלעים בענף הכדורגל.
לכן, בדיוק מהסיבה הזו סוכן טוב צריך להיכנס לתמונה ולעשות את ההבדל! נכון .. אמנם לא פשוט למצוא סוכן טוב שאתה מתחבר אליו  וסומך עליו,אבל הוא קייםואתה לא תוכל להגיע רחוק בלי אחד כזה.  כיום, שחקן שאינו מנוהל ע”י סוכן, נחשב מתחת לערך שלו ובלתי נראה בקרב אנשי המקצוע בענף.זה בדיוק כמו שתהיה פרח ורד יפה בתוך המדבר, אך אף אחד לא יראה אותך.הסוכן שלך צריך להפוך אותך לנראה, זה מה שיהפוך אותך לדרוש/מבוקש/ מוכר בשוק.קריירה של שחקן כדורגל היא קצרה מאוד ומסתכמת לרוב ב-10 שנות שיא ולפעמים גם פחות מכך.ולכן, לזמן יש משקל רב וחשוב להתחיל לנהל את הקריירה כבר בגיל מוקדם.שלא כמו בקריירה אחרת שניתן לפתח כמעט בכל גיל, כאן יש משמעות לגיל ולנתונים הפיזיולוגים.ככל שאתה צעיר יותר זהו יתרון ויש לך צ׳אנס גדול להצליח ולבנות קריירה מקצוענית אם תבחר להתנהל נכון.
ניהול הקריירה בזמן ועל ידי איש מקצוע מנוסה הינו גורם משמעותי בדרך להצלחה !
חלק מעבודתו של הסוכן היא להשיג עבורך את המבחנים או המועדונים שמתאימים עבורך.ואם אתה כבר נמצא במועדון מסוים, הסוכן שלך יעזור לך להתקדם ולעבור למועדונים גדולים יותר.בנוסף , אם הסוכן הוא איש מקצוע בעל הסמכה – מאמן לשעבר / מנהל מקצועי /סקאוט / מנג׳ר /זהו יתרון עצום ויכול מאוד לסייע לך.
כמו שאתה לא יכול להסתכל בעין השמאלית שלך למעלה ובעין הימנית שלך למטה בו זמנית,כך אתה לא יכול גם לשחק כדורגל , להתאמן חזק וגם לרדוף אחרי הצעות/לנהל מו״מ ולהעסיק את עצמך רוב הזמן בחיפוש אחר מועדונים וחוזים.עבודתו של הסוכן היא עבודה של איש מקצוע במשרה מלאה ולכן, מוטב לתת לאיש מקצוע מנוסה לטפל בעניינך – תן לסוכנים לעשות את עבודתם (בעבור זה הם מתוגמלים)
כעת, תפקידך הוא למצוא סוכן מקצועי ואמין בכדי שתוכל לשחרר את עצמך מהמחשבות ולהתעסק אך ורק בלהתאמן ולשחק הכי טוב שאתה יכול.הסוכן ידאג למתג אותך ולשדרג אותך ברמה המקצועית ו יעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות ולבחור נכון.מעבר לזה ידאג הסוכן לשמור על האינטרסים שלך בכל הנוגע לשכר ולתנאים טובים לאורך תקופת החוזה ובעתיד לאחר סיום החוזה.בדיוק כפי שלא הייתי ממליץ לך ללכת לבית המשפט ללא עו”ד טוב ומקצועי, לא הייתי ממליץ לך לקיים מו”מ עם מועדונים ללא סוכן טוב ומקצועי.
אם אתה מאמין ביכולות שלך , אל תחשוש להתחיל מלמטה ולאט לאט להתקדם לטופ לדוגמא ליגה נמוכה, מועדון קטן  יותר, או מדינה פחות נחשבת בעולם.אם אתה מוכשר, תהיה פתוח לקבל גם הצעות פחות קוסמות לעין בהתחלה ותן לסוכן להציג את היכולות שלך ולעשות עבורך את יחסי הציבור הנדרשים.אם תהיה טוב ויהיה מי שיידע לשווק את זה טוב, תוך זמן קצר אתה תתגלה ויביעו בך עניין.

עוד
כתבות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן