ייעוץ מנטלי
האימונים שלנו מלווים באמצעות הצוות המנטאלי בראשות רועי תמר מסוכנות p.f.t group. הצוות המנטאלי מהווה חלק אינטגרלי בכל סוגי האימונים שלנו והם צופים באימונים ובשחקנים.

אם לא נכשלת
כנראה שלא ניסית שום דבר חדש

רועי תמר היועץ המנטאלי שלנו לקראת top training 2020/21

בסוכנות p.f.t group  אנו מאמינים גדולים שכישרון לכדורגל אינו תנאי מספיק להצלחה.

מאחורי הכישרון עומד בן אדם עם רגשות, מחשבות, פחדים, לחצים, הורים ועוד הרבה מאוד דברים המשפיעים על היכולת בכר הדשא. על כן, אנו שמים דגש רב בכל הנוגע לתפקוד המנטלי של השחקן ואנו מקדמים גישה תומכת להתקדמות אישית בהתאם לרמתו של כל ילד. את האימונים שלנו מלווים צוות מאמנים מנטאליים של סוכנות p.f.t group. הצוות המנטאלי מהווה חלק אינטגרלי בכל סוגי האימונים שלנו והם צופים באימונים ובשחקנים. כל שחקן ב-p.f.t group יהיה זכאי לפגישה אחד על אחד עם המאמן המנטלי ללא עלות

רועי תמר - יועץ מנטאלי

P.F.T GROUP  הוקמה במטרה לשפר את השחקן ולהביאו לרמות הגבוהות ביותר והכי קרוב לאירופה. אנו מתמקדים ב 4 פרמטרים עיקריים אותם אנו מנתחים ומשדרגים בתהליך שהשחקן עובר :

  • טכני
  • טקטי
  • פיזי
  • מנטאלי

את המושג “מנטאלי” שמעתם כבר לא מעט פעמים .זה לא חדש לכם כי זה תחום שתופס תאוצה בארץ בשנים האחרונות.

מה שכבר ידוע לכולנו זה , שבספורט המודרני ובכל ענף ספורט תחרותי, החשיבות של כל מה שעובר לנו בראש היא מכרעת  במאני טיים כי זה יוביל אותנו לאן שנגיע בסוף המשחק. החשיבות של המאמן המנטאלי לשחקן ולקבוצה היא 24/7, ובעיקר לפני המשחק – תכנון מקדים, באמצע המשחק – התנהלות וקריאת המשחק והיריב, ובסוף המשחק – ניתוח מעמיק ומפרה.

האתגר מבחינתנו בעבודה עם שחקנים צעירים הוא עצום, מעבר לבניית השחקן והערכים שלו לקראת עיצוב המשך הקריירה, יש שלב מאוד שברירי במעבר לבוגרים, וכאן עם הכנה נכונה, בניית תדמית אישית ואיכותית וסל כלים כצידה לדרך –נעשה את ההבדל ! .

בהצלחה.

עוד
כתבות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן